Projektujemy

Zajmujemy się projektowaniem w szerokim tego słowa znaczeniu. Naszą domeną są wnętrza mieszkalne, jednakże z dużą swobodą kreujemy wszelkie formy i typy przestrzeni użyteczności publicznej. Z pełnym zaangażowaniem podejmujemy również zlecenia wykraczające poza ramy typowych projektów i standartowych rozwiązań.


Wizualizujemy

Oferujemy najwyższą jakość usług w fazie projektu. Wiedza specjalistyczna poparta wyższym wykształceniem architektonicznym oraz doświadczenie wynikające z wieloletniej aktywności w branży projektowej pozwalają nam sprostać wszelkim wyzwaniom .Dzięki temu projekt jest idealnym odzwierciedleniem późniejszej rzeczywistości.


Realizujemy

Realizację naszych koncepcji powierzamy zaufanym i sprawdzonym osobom, które w sposób profesjonalny materializują wszystkie pomysły- te możliwe jak i te niemożliwe. Współpracujemy zatem z najlepszymi firmami z branż budowlanych, meblowych, oświetleniowych i dekoracyjnych. Gwarantuje to sukces a tym samym satysfakcję inwestora.Zapraszamy do kontaktu celem umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy Państwu naszą ofertę, poznamy oczekiwania i odpowiemy na wszelkie pytania.
AP STUDIO PROJEKTOWE
tel. kom.: +48 502 322 372
email: biuro@ap-studio.pl