REFERENCJE

Miałem wielkie obawy co do zatrudnienia projektanta. Należę do osób dosyć drobiazgowych i wymagających ale w kwestii aranżacji biura niezbyt zdecydowanych. Pani Aleksandra i Pan Piotr udźwignęli ciężar odpowiedzialności i nie poddali się, mimo iż było sporo problemów natury budowlanej, których nie sposób było przewidzieć wcześniej. AP studio przeszło ze mną próbę sił i zdali celująco.

- Michał Sz, Maślice

Potrzebowałem zdecydowanego, otwartego projektanta, który ma doświadczenie nie tylko koncepcyjne ale i wykonawcze. Miałem już doświadczenie z projektantami, którzy niestety nie byli w stanie w pełni zrealizować swoich pomysłów. Pan Piotr okazał się na tyle doświadczony, że mogliśmy swobodnie projektować a potem krok po kroku materializować nasze wspólne pomysły. Polecam!

- Jacek, Wrocław Brochów :)

AP-Studio polecili mi znajomi, gdy urządzałam na nowo swoje mieszkanie. Nie zawiodłam się! Ci młodzi ludzie potrafią zarówno uważnie i cierpliwie słuchać, jak i podsuwać takie pomysły, ze nigdy na nie bym nie wpadła. Nasza współpraca układała się bardzo harmonijnie również dzięki temu, że są to osoby bardzo kontaktowe i z duża kulturą osobistą. Dziękuję jeszcze raz!

- Anita Kozioł, Wrocław

Jesteśmy zachwyceni metamorfozą naszego małego mieszkanka, dokonaną przez Państwa Zaborskich. Mega-nowocześnie, elegancko i funkcjonalnie. Kolory, dodatki,oświetlenie - super! Świadome i odważne zarazem decyzje, takie jak m.in wyburzenie ściany w salonie otworzyły nam przestrzeń i teraz mieszkamy w apartamencie :) Życzymy wielu klientów!

- Rafał, Wrocław

Jeśli szukacie profesjonalnych, zdolnych projektantów - polecamy z pełną odpowiedzialnoscią to Studio. Nie ma dla nich rzeczy trudnych, czy niemożliwych. Panią Olę i pana Piotra cechuje nieszablonowe podejscie do pracy, duże wyczucie i umiejetność łączenia ciekawych rozwiązań z preferencjami klienta. Potrafili u nas wspaniale wyeksponować to, co najlepsze, wprowadzając jednocześnie wiele niesamowitych i nieoczekiwanych rozwiązań. Jesteśmy bardzo zadowoleni

- Marta, Bielany Wrocławskie

Nasz nowy dom stał się naszym wymarzonym domem. trafione pomysły, rozwiązania, na które byśmy sami nie wpadli. Bardzo miło wspominamy ten czas którego bardzo się bałam :) Dziękujemy i życzymy sukcesów.

- Renata z Radwanic


Zapraszamy do kontaktu celem umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy Państwu naszą ofertę, poznamy oczekiwania i odpowiemy na wszelkie pytania.
AP STUDIO PROJEKTOWE
Wrocław, Dolny Śląsk
tel. kom.: +48 502 322 372
email: biuro[at]ap-studio.pl