Panalpina Wrocław

Z firmą Panalpina Polska współpracujemy od 2011 roku. Od tego czasu sprawujemy kompleksową opiekę architektoniczną. Projektujemy biura od podstaw, wprowadzamy modyfikacje, rozbudowy i rewitalizacje obiektów we Wrocławiu i w całej Polsce. Pełen zakres usług dla pełnego zadowolenia. Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem oraz projekty zwieńczone udanymi realizacjami- oto klucz do wspólnego sukcesu.


Czytaj więcej

Panalpina Kraków

Krakowski oddział firmy Panalpina Polska jest wyjątkowy przez wzgląd, że tworzyliśmy go od podstaw, planując podział pomieszczeń, ergonomię, kolorystykę i klimat wnętrza. Styl industrialny zaczął wypierać definicję klasycznego biura. Wraz z tą realizacją, nowoczesny styl został wprowadzony jako element rozpoznawczy biur tej firmy w Polsce.


Czytaj więcej

Ekspert Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe Ekspert zmieniało swoją siedzibę. Bardzo szybko i sprawnie udało nam się wspólnie stworzyć wizję nowego wnętrza. Wystrój pomieszczeń miał łamać stereotyp pospolitego biura rachunkowego i wprowadzić nowoczesny i ekskluzywny klimat. Świadczy to o odwadze i kreatywności właścicieli ale przede wszystkim o szacunku do swoich klientów.


Czytaj więcej

Zapraszamy do kontaktu celem umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy Państwu naszą ofertę, poznamy oczekiwania i odpowiemy na wszelkie pytania.
AP STUDIO PROJEKTOWE
tel. kom.: +48 502 322 372
email: biuro@ap-studio.pl